herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

MANŞETLER

Astroloji Nedir?

 

Astroloji, göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözde bilimdir. Yunanca yıldız anlamına gelen 'astro' ve bilgi anlamına gelen 'logos' kelimelerinden türemiştir.( Alıntı )Vikipedi

Astroloji çok eski çağdan bugüne kadar insanlar gökyüzüne bakarak kozmik nesnelerin yani güneşleri, yıldızları, ayları ve gezegenleri üzerimizdeki etkisini araştırdı.

Doğum tarihimizin gökyüzündeki konumu bizlerin kişiliğini şekillendirmektedir.

Kendimizi ve çevremizdeki olayları anlayabilmek ve fark edebilmek için bizlere ışık olmaktadır.

Her doğum haritası tek, özel ve sizlerin parmak izidir. Doğum haritanız sizlerin yaşam pusulanız, psikolojik yol haritanızdır.

Doğum haritanızdaki güçlü ve güçsüz alanlarınızı nedenlerini sizlere rehberlik ederek güçlü yönlerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve günlük yaşamda onlarla daha sürdürebilir mutlu bir yaşam inşa edebilirsiniz.

Günlük seçimlerinizi ve niyetlerin doğru zaman da harekete geçmeniz yolunda sizlere yol göstericidir.

Yaşam yolculuğunuzdaki acı, travma, kalp kırgınlığı ve ani ihanetlerden kurtulmanızı yardımcı olur. Ve bu sayede kendinizi kurban görmeyi bırakır hayatınıza dört elle sarılırsınız.

Peki, Astroloji sizlere nasıl bir danışmanlık sağlar.

  • Astroloji doğum harita analizi ile gökyüzündeki kozmik enerjinin sizlere nasıl bir kişilik şekillendirdiğini, iş, kariyer, psikolojik, ilişki, korkular vs. sizin ile ilgili tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.
  • İlişki de olduğunuz ister bir birliktelik isterseniz iş arkadaşlarınız ile uyumunuz hakkında 2 kişinin Astrolojik doğum haritası analizi ile Sinastri ilişki Analizi ( Astrolojide uyumluluğunuza bakılır.)

 

  • Yaşadığınız bir konun olası gidişatı ile cevap aradığınız da ise Horary Astroloji ile sorduğunuz sorunun anın gökyüzü haritasına bakılarak cevabınızı öğrenebilirsiniz.

 

  • Zaman Astroloji de ise sizlerin seçimlerinizin veya niyetlerinizin

 

  • Evlilik tarihi
  • İşe başlama tarihi
  • Proje başlangıcı
  • Ameliyat gibi

 

Sizlerin doğum haritanıza bakılarak doğru zaman tespit edilerek o tarih ve o saatte harekete geçmenizi sağlayabilirsiniz. Bu da Zaman Astroloji Danışmanlığı ile

 

Doğum tarihiniz ve yer bilginiz var ve doğum saat bilginiz yok ise Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)  Danışmanlıkla öğrenebilirsiniz.

Güneş'in doğum haritasındaki ile aynı noktadan geçişiyle ile de 12 yıl boyunca neler yaşabileceğiniz olası durumları ay ay Solar Return Haritası ile öğrenebiliyorsunuz.

 

Bu anlatabileceğim en belirgin Astroloji Danışmanlığı ile öğrenebileceğiniz Danışmanlıkları içermektedir.

Sizler de Astroloji Danışmanlık ile yaşam pusulanızı öğrenmeyi seçiyorsanız 0534 881 52 08 ile Astrolog Leyla Cihaner ile irtibata geçebilirsiniz.

Balık Burcunda Yeni Ay

2022 yılının Balık Burcundaki Kozmik Yeni Ay’ına Hazır mısınız?

2 Mart 2022 İstanbul saati ile 20.38 ‘de Balık Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor olacak.  Yeni Ay yeni başlangıç yapma, niyet ve seçimler yapma enerjisi her ne kadar barındırıyor olsa da Balık Burcunun Zodyak’ın son burcu olması nedeniyle hayatlarımızda serbest bırakma enerjisi bizlere ışık oluyor olacak.

Balık Burcundaki Yeni ay Balık burcu tabiatından kaynaklı hareketlerimiz de yavaşlama veya geçme isteksizlik ve hedeflerimizi ortaya koymada dağınık zihin verse de çok güçlü kozmik enerji için alan olmaktadır.

 

Balık Burcunda Yeni Ay ‘da Terazi Burcu yükselirken gündemiz de olacak konular ise sağlık, günlük rutinlerimiz derken gıda veya ödemekle yükümlü olduğunuz faturalarımız, evcil hayvanlar, çalışma ortamınız, polisler, kamu,  işçi sendikaları ve sigortalar ile ilgili birçok konu 2 hafta boyunca fazlasıyla gündem konu içeriklerimiz olacak gözüküyor.

Balık burcundaki Yeni ay günlük rutinlerimizdeki sorumluklarımız da iyileşme, kolaylık şans ve fırsatları da bizlere tanıyor olacak.

Balık burcundaki Yeni ay duygularımızı ifade etme dürtüsü ile hissettiklerimizi konuşma cesareti verirken bir yandan da hissettiklerimizi anlatama durumunda ise sinirlik, asabiyet ve ters davranma davranışları ortaya çıkabilir.

Balık burcundaki Yeni Ay hayatlarımıza şefkat, uyum,  empati ve özverinin eksiliğini de dengeleme fırsatını veriyor olacak.

Balık Burcu Yeni Ay aldanma, aldatılma ve kandırılma enerjisi barındırıyor olduğundan şimdiden sizleri daha dikkatli olmaya davet ediyorum.

Aynı zaman da iyilik yapmadaki aşırılığınızdaki o ince çizginizi korumaya özen göstermeniz gelişebilecek hayal kırıklığınızı önleyecektir.

Balık Burcu Yeni Ay bizlere ruhsal ve fiziksel sağlığımız arasında denge kurmayı öğretiyor olacak.

Balık Burcundaki Yeni Ay’da organik tarım, sağlık alanında uzmanlaşarak maddi kazanç sağlanacak konular gündem konumuz ve yeni maddi gelir alanı olarak duyuyor olacağız.

Balık Burcundaki Yeni Ay’da özellikle yurt dışı kaynaklı yanıltıcı haberler ile dini veya manevi yönden büyük bir kitleyi etkileme dalgası başlayabilir. Şimdiden her duyacağınıza inanıp bu dalgaya dâhil olmamızı konusunda tavsiye ederim.

Balık Burcundaki Yeni Ay’da yurt dışı seyahat planlarınız da gecikme veya sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yurt dışından temin edilen gıda veya tarım ürünleri ile ilgili sıkıntılı süreçler gündem konumuz olacak gözüküyor.

Balık Burcundaki Yeni Ay’da sağlık açısından bakarsak ayaklar (tırnak, tabanlar ve iltihaplanmalar) , sinir sistemleriniz, aşırı yemeden kaynaklı kilo sorunu, alkol veya madde kullanımında aşırılık, zehirlenmelere karşı hassasiyetimiz artacaktır.

Balık Burcundaki Yeni Ay’da ilişkiler açısından ise aile, yuva, ebeveynler, aileden gelen miras, vatanseverlik, mal, mülk ve para ile ilgili konularda güç, kuvvet kullanarak isteklerinizi ikna yoluyla hayata geçirme eğiliminde bulanmaktan kaçınmanızı tavsiye ederim. Olayları ve insanları kontrol etmemeye çalışın. Güç denemesinden ve şiddetten kaçmanızı tavsiye ederim. Aynı zaman da mekan değişikleri veya ev ile ilgili tadilatlar gündem konunuz olabilir.

Balık Burcundaki Yeni Ay özellikle ilişkiler, açısından geçmişteki acıların, olayların tekrarı evliliklerinizde veya uzun sürekli ilişkilerinizde yeniden gündem konunuz olabilir.

Balık Burcu Yeni Ay’da çocukların sağlık durumu, hamilelik ve doğum ile ilgili sıkıntılı konular gündem konularımız arasında olabilir. Tümor ile ilgili sağlık sorunları fazlasıyla duyabiliriz.

Aynı zaman da Balık Burcu Yeni Ay’da sosyal medya ile ulaşımda aksilikler, kısıtlama ile ilgili süreçler gündem konumuz olabilir.

Balık Burcu Yeni Ay’da yeni ilişki içerinde olmak veya aşk ilişkiniz ile ilgili süreçlerde iletişimsel sıkıntılar yanı sıra hoş olmayan sohbetler canınızı sıkabilir.

Yeni aşklara yelken açmayı düşünüyorsanız uzun süreli ilişkilere başlamak için doğru zaman değildir.

Balık Burcu Yeni Ay’ında ortaklaşa ilişkilerinizde finansal sorunlar, gelir kaynaklarda yükseliş veya düşüşler gündem konunuz olabilir.

Miras konuları hem gündeminiz hem de buna bağlantılı sorunlar gündem konusu olabilir.

Balık Burcu Yeni Ay Türkiye açısından bakacak olursak gizli düşmanlara karşı çok dikkatli olması gerektiğini ve dış ilişkilerimiz de yardımlaşma konusunda daha dikkatli yol harita çizerek kendi çıkarlarımızı gözetmememiz gerektiğinin altını çizmek isterim.

Topraklarımız ve ülkemizin sınırları ile ilgili konular gündem konularımız olacak gözüküyor.

Özellikle Rusya, İngiltere, Fransa ve ABD ile olan ilişkilerimizde daha hassas ve kendi çıkarlarımızı göz önünde bulundurarak ani karar vermemeye bu iki hafta boyunca özen göstermemiz gerektiğini Türkiye haritası vurgulamaktadır.

Balık Burcu Yeni Ay eşliğinde önemli gökyüzü hareketlerine bakacak olursak Merkür iletişim gezegenimiz 11 Mart ayında Balık Burcuna geçiyor olacak. Ve 27 Mart tarihine kadar Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak. Merkür’ün Balık burcunda yolculuğunda zihinlerimizde açıklık, görülmeyeni görebilme ve fark etme enerjisi ile katkı sağlıyor olacak. Ve olayların bütünü görme şansına sahip olacağız. Ancak iletişimde yanlış anlaşılma, toplantılara geç kalabilme verdiğimiz sözleri yerine getirememe gibi iletişimsel sıkıntılar yaşayabiliriz.

İki hafta boyunca dikkat edilmesi gereken tarihler ise Ayın 6, 7, 9 Mart tarihleri gergin enerjiler barındırdığından dikkatli olmakta fayda var.

3 Mart’ta akşam saatlerine doğru iletişimsel kavga, zorlama, egosal tutumlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Balık Burcu Yeni Ay ile okyanusun inanılmaz derinliklerine yapacağınız yolculukta mucizeler ve kolaylıklar sizlere diliyorum.

 

Balık Burcu Yeni Ay’ın Yükselen Burcunuza Etkileri

 

Yükselen Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri içsel yolculuğunuza davet ediyor olacak, istek ve arzularınızı düşünme fırsatı, geri çekilme, haberci rüyalar ile aydınlanma şansı yakalıyor olacaksınız.

Sağlığınıza özen göstermeli, işiniz ile ilgili kararlarda aceleci davranmayıp düşünerek hareket etmeniz de fayda var. Aldanma ve aşırılık enerjisi iki hafta boyunca sizlere eşlik ediyor olacak.

Yükselen Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri yeni başlangıçlarda ve kendinizi tanımada fırsatlar veriyor olacak. Evlilik veya uzun süreli birliktelikleriniz de eskiden süre gelen konularınız yeniden gündeminiz olabilir.  Aynı zaman da çocuklarınız ile ilgili konular iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir.

Ortaklaşa iş konularınız da yeniden sıkıntılı süreçler gündem konunuz olabilir.

Yükselen İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri kişisel değerleriniz, maddi ve manevi kaynaklarınız da şifalama enerjisi yaşıyor olacaksınız. Aynı zaman da sağlınıza daha özen gösterebilirsiniz. Aynı zaman da sizlerin hobisi olan organik tarım veya alternatif sağlık bilginizi maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Ortaklaşa ilişkilerinizde finansal sorunlar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (23 Haziran – 22 Temmuz)  

Balık Burcu Yeni Ay sizleri Sosyal çevreniz, kardeşler, yakın çevreniz ile ilgili süre gelen bir problemin çözülmesi, yurt dışı bağlantılarla ilgili sıkıntılı süreçler, seyahat planlarınız da sorunlar gündeminiz olabilir.

İki hafta boyunca her duyduğunuz konuya hemen inanmanızı ve araştırmanızı tavsiye ederim.

 

 

Yükselen Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri Aile, yuva ve çocuklarınız ile konularda ortak isteklerinize odaklanmanızı, güç gösterisi veya tartışmalardan uzak durarak daha esnek ve yapıcı olmanızı tavsiye ederim. Ev ile tadilat veya mekân değişikliği kararı alabilirsiniz.

İki hafta boyunca daha duygusal, kırılgan kendinizi hissedebilirsiniz.

Yükselen Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri iletişimsel aksilikler, düşmanca hoş olmayan davranışlara zorlanmalara tanık olabilirsiniz. Aşk ilişkiniz de dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.

Yükselen Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri günlük rutinleriniz, sağlığınız varise evcil hayvanlarınız ile ilgili konular gündem konunuz olabilir. Fırsatlar sizlerle olacak gözüküyor. Aldanma ve aldatılma konular gündem konunuz olabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Zehirlenmeye karşı dikkatli olmanızı ve sağlığınıza özen göstermenizi tavsiye ederim.

Yükselen Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri kendiniz ile ilgili tanıma yenilenme fırsatları yaklarken ortaklaşa iş, dava veya evliliğiniz ile ilgili sıkıntılı süreçler yeniden iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir.

Yükselen Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri ortak mal veya finansal borç verme veya alma konularınız gündeminiz olabilir. Aile, yuva, ebeveynler, aileden gelen miras ile hem konular gündeminiz olabilir hem de bu konularla ilgili sıkıntılı konular gündem konunuz olabilir. Ev ile tadilat veya mekan değişikliği kararı alabilirsiniz.

Yükselen Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri ortak mal veya finansal borç verme veya alma konularınız gündeminiz olabilir. Aile, yuva, ebeveynler, aileden gelen miras ile hem konular gündeminiz olabilir hem de bu konularla ilgili sıkıntılı konular gündem konunuz olabilir. Ev ile tadilat veya mekân değişikliği kararı alabilirsiniz.

Yükselen Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kariyer, işverenler, amirler, patronlar ile duygusal yaklaşımda içerisinde olabilirsiniz. Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz aynı zaman da ailevi sorunlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Yükselen Balık Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Balık Burcu Yeni Ay sizleri iletişimsel aksilikler, düşmanca hoş olmayan davranışlara zorlanmalara tanık olabilirsiniz. Aşk ilişkiniz de dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Ve toplumda kendinizi gösterebilme , fark edilme şansına sahip olacağınız.

 

 

Sevgilerimle;

Leyla Cihaner