GÜNLÜK KUR BİLGİLERİ
Alış Satış
USD 6,9334 6,9459
EURO 8,1676 8,1823
herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Eklenme Tarihi : 29.11.2013 16:18:09

Fazla kilolar veya bölgesel fazlalıklar herkesin korkulu rüyası ama size boyundan ayak bileğine kadar heryere uygulanabilen eşsiz bir teknoloji sunsam diğer cihazların aksine gıdı, göğüs, kol, sırt bel, karın, basen, bacak neredeyse heryere uygulananan bir sistem magic probe ve en güzel etkisi ise ilk seansta bile 3-5 cm arası bir incelme sağlaması. Cihaz ayrıca selülit ve çatlaklardada inanılmaz etkili peki magic probe nedir?
Magic Probe bize çok uzak olmayan ultrasound. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır oraya enerjı aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl ciltte yeni kolajen oluşturarak elastikiyet kazandırır. Ve parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindekiderimizde herhangi deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşur. Seansı sadece 30 dakika sürer ve herhangi bir ağrı sızı oluşmaz.
Dikkat etmemiz gereken seansa girmeden önce aç olmamız gerekiyor metabolizmamızın hızlı çalışıp yağları çabuk parçalayabilmesi için ve seans sonunda ilk 20 dakika herhangi bir şey yemiyoruz işlem bitmiş olsa bile metabolizmamız hızla çalışmaya devam ediyor biz herhangi bir şey yersek onu yavaşlatmış oluyoruz en iyi sonuç için daha sonra yemek yemek en uygunudur.
En önemlisi incelen bölgeleriniz o an saniye görebiliyorsunuz ve tekrar geri oluşmuyor bu mucize sistemle gelin sizde tanışın

Güliz Rıdvanoğlu

DORUK GÜZELLİK SALONUwww.dorukguzellik.com