herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Gizli Aşkın Bedelini Kadınlar Öder

Eklenme Tarihi : 25.07.2012 16:09:41

Bir gizli ilişkiniz vardır, uğruna verebileceğiniz birçok bedel, özveri, sorumluluk üstenmişsinizdir. Seviyorsunuz ya önemli olan budur. Sevgilinizin de aynı duygular içerisinde olduğu düşüncesi bile sizin için yeterlidir.


Oysa yaşanılan aşk dedikoduları yayılmaya başladığında, her şeyin bir hayalden ibaret olduğu gerçeği yüzünüze tokat gibi çarpar. Çünkü erkek senin ona hissettiğin kadar güçlü duygular hissetmiyordur.

Kendi geleceği, işi, unvanı, hatta hayatı bile senden daha önemlidir. Hatta o, senin onu ayarttığın düşüncesi içerisine bile bir an girebilir.

Seninle hoş vakit geçirmeye, yatıp kalkmayı, heyecan duymaya, senin güçlü aşkını görmeyi ve yaşamaya itirazı olmaz; ama aşın bedeli ödenmeye gelince, işte o zaman senden kurtulma arayışlarına girer.


Yaşadığı onca duygunun hiçbir sorumluluğunu üstlenmeden sizi kırık kalbinizle yarı yolda bırakıverir. Onun için gizli aşklar yaşamak istediğinizde bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Yanındaki bayana hayrı olmayan erkeğin asla size bir faydası olmaz.