herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Mora-Terapi ile Sigarayı Kolayca Bırakın

Eklenme Tarihi : 05.05.2012 23:23:40

Mora –Terapi nedir? Mora dünyadaki en gelişmiş biorezonans teknolojisidir. Biorezonans maddelerin yaydığı elektromanyetik frekansların tedavi amaçlı kullanılmasıdır. Sigara tedavisinde nasıl kullanılır? Yapılan işlem son içtiğiniz sigaranın yaydığı elektromanyetik frekansların vücudunuzda silinmesidir.

Ne kadar Etkilidir? Mora – Terapi ulaşabileceğiniz en güçlü sigara bırakma yöntemidir. Fiziksel bağımlılık arttıkça Mora-Terapinin etkinliği de artar. Mora-Terapi yardımıyla sigaraya son verebilmeniz için gerekli olan tek şey içinizden gelen kurtulma isteğidir.

Nasıl Bir etki yaratır? Sigara içme isteği kalıcı olarak ve belirgin şekilde azalır. Etki fiziksel bağımlılık üzerinedir. Vücudun sigara isteği fiziksel olarak azalır ya da çoğu zaman tam olarak ortadan kalkar. Sinirlilik bıraktığınız için sinirlilik hali yaşanmaz. Aksine genel bir sakinlik hali oluşur. Sigara bıraktığınız için iştah açılması olmaz ya da bu eğilim belirgin azalır.

Nasıl Uygulanır? Tedavi kliniğimizde son içtiğiniz sigara kullanılır. Uygulama,siz rahat bir koltukta dinlenirken gerçeklerşir. 45 dakika tek seansta sigara içme isteğine Son..! Tekrar uygulanması ön görüldüğünde ise ücretsiz tekrarlanır. Seans sonu göbeğinize bir Çip yapıştırılır ve Çip bir ay  boyunca tedavinin etkisini devam etmesini sağlar.

%92 başarı bir yılda 5000 kişi ,Bir yılda 5000 kişi  Mora-terapi ile bıraktı.

Mora-Terapist Servet Çetin

http://uzmanlartipmerkezi.com.tr/