herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Astroloji Nedir?

Eklenme Tarihi : 1.03.2022 16:24:11

 

Astroloji, göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözde bilimdir. Yunanca yıldız anlamına gelen 'astro' ve bilgi anlamına gelen 'logos' kelimelerinden türemiştir.( Alıntı )Vikipedi

Astroloji çok eski çağdan bugüne kadar insanlar gökyüzüne bakarak kozmik nesnelerin yani güneşleri, yıldızları, ayları ve gezegenleri üzerimizdeki etkisini araştırdı.

Doğum tarihimizin gökyüzündeki konumu bizlerin kişiliğini şekillendirmektedir.

Kendimizi ve çevremizdeki olayları anlayabilmek ve fark edebilmek için bizlere ışık olmaktadır.

Her doğum haritası tek, özel ve sizlerin parmak izidir. Doğum haritanız sizlerin yaşam pusulanız, psikolojik yol haritanızdır.

Doğum haritanızdaki güçlü ve güçsüz alanlarınızı nedenlerini sizlere rehberlik ederek güçlü yönlerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve günlük yaşamda onlarla daha sürdürebilir mutlu bir yaşam inşa edebilirsiniz.

Günlük seçimlerinizi ve niyetlerin doğru zaman da harekete geçmeniz yolunda sizlere yol göstericidir.

Yaşam yolculuğunuzdaki acı, travma, kalp kırgınlığı ve ani ihanetlerden kurtulmanızı yardımcı olur. Ve bu sayede kendinizi kurban görmeyi bırakır hayatınıza dört elle sarılırsınız.

Peki, Astroloji sizlere nasıl bir danışmanlık sağlar.

  • Astroloji doğum harita analizi ile gökyüzündeki kozmik enerjinin sizlere nasıl bir kişilik şekillendirdiğini, iş, kariyer, psikolojik, ilişki, korkular vs. sizin ile ilgili tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.
  • İlişki de olduğunuz ister bir birliktelik isterseniz iş arkadaşlarınız ile uyumunuz hakkında 2 kişinin Astrolojik doğum haritası analizi ile Sinastri ilişki Analizi ( Astrolojide uyumluluğunuza bakılır.)

 

  • Yaşadığınız bir konun olası gidişatı ile cevap aradığınız da ise Horary Astroloji ile sorduğunuz sorunun anın gökyüzü haritasına bakılarak cevabınızı öğrenebilirsiniz.

 

  • Zaman Astroloji de ise sizlerin seçimlerinizin veya niyetlerinizin

 

  • Evlilik tarihi
  • İşe başlama tarihi
  • Proje başlangıcı
  • Ameliyat gibi

 

Sizlerin doğum haritanıza bakılarak doğru zaman tespit edilerek o tarih ve o saatte harekete geçmenizi sağlayabilirsiniz. Bu da Zaman Astroloji Danışmanlığı ile

 

Doğum tarihiniz ve yer bilginiz var ve doğum saat bilginiz yok ise Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)  Danışmanlıkla öğrenebilirsiniz.

Güneş'in doğum haritasındaki ile aynı noktadan geçişiyle ile de 12 yıl boyunca neler yaşabileceğiniz olası durumları ay ay Solar Return Haritası ile öğrenebiliyorsunuz.

 

Bu anlatabileceğim en belirgin Astroloji Danışmanlığı ile öğrenebileceğiniz Danışmanlıkları içermektedir.

Sizler de Astroloji Danışmanlık ile yaşam pusulanızı öğrenmeyi seçiyorsanız 0534 881 52 08 ile Astrolog Leyla Cihaner ile irtibata geçebilirsiniz.