herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

12 Nisan 2021 Koç Burcu Yeniayın Etkileri

Koç Yeniayı özgür olma istediği ile meydan okumaya geliyor.Dan Brown çok güzel bir sözü var "Doğru ellerde ateş aydınlanma sağlayabilir.Ama yanlış ellere geçtiğinde, ateş yıkıcı olabilir. "
 
Sizlerde gökyüzündeki ateş elementinin bu kadar yükselmesini doğru kullanmak adına duygularınızda yaratacağı etkiyi dengelemek için daha sakin ,  düşünerek ve yutkunarak konuşmayı seçen , özverili ve  olayları en ince ayrıtısına kadar inceleyen sonra herşeye inanlardan , objektif insanlar olmayı seçin.
 
Aşırı hareket halinde olma  dürtüsü ve gezme istekleriniz de Koç Burcu Yeniayın etkisiyle arta bilir. Ancak coranın yükselişe geçtiği bu günlerde yakın temastan uzak durmalıyız. En az bu Nisan 27 'sine kadar daha da yükselmesine katkımız olmaması adına lütfen yakın temas ve ev gezmel...

4 Nisan 2021 Merkür Koç Burcunda

Tatlı dil yılanı deliğinden, kötü söz insanı dininden çıkarır” ata sözünü her halde duymayan yoktur. Bu söz bizlere Merkür Koç Burcundaki seyrinde aklımızı , yaratıcılığımızı,zihinsel işleyilişimi ve iletişim halimizin tatlı tatlı kolaylıkla düşündüklerimizi yaratıcılığımızı ön plana çıkmasında katkı sağlayacağını gösteriyor. Bugünlerde ilginç fikirlerinizi hayata geçirme fırsatı için ideal bir zaman. Bugünlerde arabucululuk, satış ile ilgilenlerin başarılı olacağı bir zaman dilimi.   Herşey Merkür koç burcunda güzel iken kendiniz hakkında konuşma isteğinizi biraz dizginlemeli, egosal tavırlardan uzak durmalı ve kırıcı olmamaya çalışmalıyız.   Unutmayalım gökyüzü hareketlerine baktığımızda güneş , venüs , merkürde ateş elementi yükselişte ! Bu demek oluyor ki bireysel haritanızda ateş elementi yüksek olanlar aman dikkat.Ateş element...

28 Mart 2021 Terazi Burcunda Dolunayın Etkileri

28 Mart Terazi burcunda bugün istanbul saati ile 21:50'de Dolunay  gerçekleşiyor.Biliyorsunuz ki dolunay enerji bizdeki olan fazlalıkları bırakma, affetme , özgürleşme zamanıdır.   O vakit gelin bir gün önceki Berat Kandilin akabetindeki  Terazi Dolunayının bizlere söylediklerine kulak verelim.Terazi dolunay'ı bizlere iki zıtlık arasında Denge de ol  çağırısında bulunuyor.Bizleri alçakgönüllü , cömert olmaya ,insanlara saygılı davranmaya,başkalarını küçümsemeye,ev ve kariyer hayatı arasındaki dengeyi korumayı başlama vaktimiz geldiğini bizlere hatırlatıyor.   Bir kendinize bakın bakalım, sizdeki fazlalıklarınız nerede? Hangi  durumlar da sizlerin fazlalıkları var? İhtiyaçınız olan denge nerede?   Herkes sevilmek ve değer görmek ancak sevgi uğruna kendinizi feda etmekten , aşırı vericiliğiniz sizleri Terazi Dolunay'ın etkisi ile haya...

24 Mart 2021 Gökyüzü Haberleri

Bugün ve 26 Mart tarihine kadar sakinliğinizi koruyun.İletişimsel yanlış anlasılmaya ,kavgalara ve ilginç gündemdeki olaylara tanık olabiliriz.
 

13 Mart 2021 Balık Burcu Yeni Ay

Balık burcu Yeni Ay'ın etkisi ve hayal dünyası ile acele karar vermemeye özen göstermeniz iyi olur çünkü hatalı başlangıçlar yapma , fark etmeme enerjisiyle kendinizi zora sokabilirsiniz.

Balık burcu Yeni Ay'ında adalet, sosyal vicdan ve başkalarına yardım etme istekliliği duygusu içinde artışlar içinde ,hayatlarınızı zorlaştırmamalısınız. özen gösterin.Başkalarına iyi olacağınız dürtüsüyle kurban olmamaya dikkat etmelisiniz.

Hayal gücünüzün, yaratıcılığınızın ve duygusallığın artacağı bu günlerde kararsızlığınıza ve aşırı duygusallığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Balık Burcundaki yeni ay 'da kova burcundaki merkür'ün etkisinden faydalanarak günl&u...

27 Şubat 2020 Başak Burcunda Dolunay

27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay bizlere umutlarımızı , arzularımızı ve ideallerimiz doğrultusunda bugüne kadar ertelediğimiz olay ve durumları hayata geçirmek için özel ekstra çaba sarf etmemiz gerektiğini vurguluyor.
Bunun yanı sıra içinde yaşadığımız hayat yani rutinlerimize karşı , sistem ve toplumsal sorunlara karşı hassasiyetimizin artacağı bugünlerde , aşırılığa karşı davranışlarımızı ve tutumlarımızı denge de tutmalıyız.
Özelilikle dini konularda fikir ayrımcılığına, kışkırtıcı ve yıkıcı kışkırtmalara karşı sakin olmaya özen göstermeliyiz.
27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay sağlığımızı ve ruhsal sağlığımızı da zorlayacağı gözüküyor. Özellikle sindirim sistemleri ,Pankreas ,...

13 Ocak 2021 Oğlak Burcundaki Yeni Ay

Yep yeni yılda farklı bir yeni ay ile 2021 yıllının sabah saat itibariyle girmiş bulunduk. Peki Oğlak burcundaki Yeni Ay bizlerin hayatlarına nasıl katkı olacak ?
Oğlak burcundaki Yeni Ay döndürtücücü özelliği ile değişime zorunluluk yapmamız gerektiğiniz vurguluyor. Siz bugüne kadar yapmayı başaramadıysanız Oğlak burcundaki Yeni Ay döngüsü ile ben size yaptırıyor olacağının altını çiziyor.
Bizleri kısıtlayan işe yaramaz inanç kalıplarımızdan kurtulup kendimizi keşfetme destekleyecek döngüsel hareketler bizlere sunuyor olacak.
Geçmişten bugüne özellikle 2020 yıllında birçok döngüler ile sizlere gündem olan olay , durum, duygu , düşünce ve tutumlarınızda bitişlere zorunlu kılıyor.
...

30 Kasım 2020 İkizler Burcunda Ay Tutulması

30 Kasım İkizler burcunda Ay tutulması kişisel ve duygusal ev temizliği, ve yaşamda yeniden başlamak için alanlar açmaya geliyor. 30 Kasım İkizler burcunda Ay tutulması tam anlamıyla bizlere diyor ki "Her şey buraya kadar herkesi ve tüm yaşananları affet sevgi ile özgür bırak , yaşamaya devam et ve yeniden başla. İkizler burcunda Ay tutulmasında zayıf yönlerinizden kaynaklı olan öfkeniz,aşırı fedakarlığınız ve dengesiz tutumlarınızı salı vermelisiniz. Ve boşalan alanları uyanış,hoşgörü , bilgi ve güven ile doldurmalısınız. Aksi takdir de depresyon ve psikolojik rahatsızlıklar gündeminize oturur. Kalbinizde iz bırakan olaylar yeniden sınavınız olduğunda zorluklara karşı kabulleniş ve akışta kalmalısınız. Özellikle çocuklar ile problemlerle kaşı karşıya kalabi...

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yeni Ayı

 Akrep Yeni Ay'ında bizleri neler bekliyor ve Rituelli
Yarın sabah Akrep Yeni Ay'ı ile yepyeni bir sabaha "Merhaba" diyeceğiz. Şimdiden doğum günü olan Akrep burcu olan tüm danışanlarıma ve sonradan olacaklara "Mutlu Yaşlar Dilerim."
Yeni şeyleri keşfetme yolunda içsel bir dürtüye sahip olacağımız bugünler de küllerimizden yeniden doğacağız.Çevremize ve ailemize biraz daha hassas ve duyarlı olacağız.
Akrep Yeni Ay'ı kendimize güvenmeyi, liderlik vasıflarımızı ön plana çıkararak etrafımızdaki insanlara rehberlik etmeye gönüllü olma isteği verecektir.
Akrep Yeni Ay'ı size hayatınızı daha iyi hale getirmek için ne yapmanız gerektiği ile yol gösterecektir.Hayatınızda gö...

31 Ekim 2020 Boğa Burcunda Dolunay

31 Ekim'de Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi hepimize rehber ve öğretisi ile hayatlarımıza dokunuyor olacak. Zengin kadın ve zengin erkek avcıları vay sizin halinize . (demedi demeyin !!!)
Uğruna ödün verdiğiniz her şeyinizin ellerinizden yok olduğunu yaşama vakti.İşte o vakit bakalım katlandığınız o partnerlerinize gerçekten katlanabilecek misiniz?
İnanın Boğa dolunay materyalist düşüncenizden eser bırakmayacak.
Sizin ve eşinizin veya partnerinizin, işler zorlaştığında nasıl başa çıkılacağını öğrenme zamanıdır. Şimdi karşılaştığınız zorluklar aşk hayatınızı daha iyi hale ya getirecek veya ayrılık ile sonuçlandıracak. Bu sabır ve dayanıklılık öğretisidir.
Hani bir söz var ya...

16 Ekim 2020 Terazi Burcunda Yeni Ay

16 Ekim 2020 Terazi Burcunda Yeni Ayın Etkileri

Bildiğiniz tüm doğruları Terazi Yeni Ay'ında UnuttunBugün itibariyle İstanbul saatiyle 22:31'de Terazi burcunda Yeni ay gerçekleşiyor.Evet birçok artçı sarsıntılar hayatlarımızdaki birçok taşları yerinden oynatmıştı şimdi Terazi Yeni Ay'ı ile birlikte merkezisiniz neresi ise oraya doğru Ana Deprem geliyor.ilk defa bir döngüyü kaleme almak istemiyorum.Bazen sessizlik iyidir.O da bu Terazi Yeni Ay'ı için geçerli sanırım.Bugüne kadar kendinizi güvence altında hissettiğiniz her şeyinizin elinizin altından kayıp gideceğine tanık olma günlerindeyiz.Dünya genelinde sertleşmelerin , diplomasi birçok anlaşmanın zorlanmaya gireceği bu süreçte sertleşmeler ülke...

2 Eylül 2020 Balık Burcu Dolunay Etkileri

Sonbaharın müjdecisi Eylül'e Balık Burcu'ndaki Dolunay ile "Merhaba" diyoruz..
2 Eylül Çarşamba günü saat 08:31 itibariyle bizlere değişim sürecini kolaylaştırmaya geliyor.
Balık Burcu'ndaki Dolunay hayalleri , vedaları ve yepyeni başlangıçları
bizlere yaşatmak ve deneyimlemek adına rehber oluyor.
Eylül ayı bizlere duyarlılık ,duygusallık , zorlanmalara boyun eğmekte zorlanma yaşatacak gibi ...
Ve her ne olursa olsun öngörülerime dikkat ettiğiniz sürece şans sizlerin ellerinde.
Balık Burcu'ndaki Dolunay her alanda olduğu kadar aile konularını özellikle evliliklerde ve maddi alanda denge de olmayı bizlere davet ediyor. Ruhsal yapınızdaki değişkenliği yaşam tarzınızı zorlamaya başlamadan d...

3 Ağustos 2020 Kova Burcu Dolunayın Etkileri

3 Ağustos'ta saat 18:59'de 11 derece Kova burcunda dolunay meydana geliyor.   Kova burcundaki dolunay kendini başkalarına adayan ve suistimal edenleri iyileştirmeye geliyor.Sevdim bu dolunayın etkisini.Bizlere sevgimizde kendimizi sevmeyi , önemsemeyi ve değer vermememiz gerektiğini bizlere öğretmeye geliyor.Kova burcundaki dolunayın etkisi ile kendimizi hassas ve eleştirilere karşı inciniyor hissetme olasılığımız yüksek.   İyi bir lider özelliklerine sahipseniz, kova burcundaki dolunayın etkisi ile etrafınızdaki insanlara mutluluk ve rahatlık sağlama eğiliminde artışlar söz konusu olabilir.Kendinizi başkalarının mutluluğuna adarken dikkat etmeniz gerekir.Herkese ve her şeye karşıya olan sevginizde dengeli olmalısınız.Birisi için ağlayacak bir basamak taşı veya omuz olmadığınızı fark...

20 Temmuz 2020 Yengeç Yeniayın Etkileri

20 Temmuz 2020 saat 20:33 itibari ile Yep Yeniay hayatımızı etkisi altına alarak her şeyi değiştirmeye geliyor. Dünya uyumu ve güçler dengesi. Manevi yaratım, düşüncenin dönüşümü, varlığın özünü anlama, zamanın ve çabanın akıllıca kullanmamız gerektiğini bizlere hatırlatacak. Düşünme gücü ve sağduyu yeni ay'ın diğer adı.Öğrenmemiz gereken şey zamanı iyi kullanmaktır. Yeni Ay'ın pozitif enerjisini hayatınıza çekmeyi seçiyorsanız; Bugüne kadar yaptığınız veya aldığınız yanlış kararlarınız için hatalarınızı kabul etmeli ve kendinizi affetmelisiniz. İstekleriniz konusunda net olun ve gerçeğe dönüştürmek için harekete geçin.Zamanı iyi kullanın. Evrenden yardım isteyin bol bol ...

7 Mayıs Akrep Dolunayın Etkileri ve Rituelli

Sayıların gizemi ve titreşimi bakalım 7 Mayıs Akrep Dolunayın Etkileri için ne fısıldıyor.  7 Mayıs Akrep Akrep Dolunay'ı eskinin yıkımı,yenin doğuşu ve egonun üstesinden gelmek ile ilgili konuları içermektedir. Özgürlüğün ve sevginin kötüye kullanılması , yasak aşklar , haksız yere kırılan kalplerin karmasını toplumsal olarak ödeme zamanı. Değişim sancılı bir süreçtir.Önce uyanmak sonra kabulle geçiş gerekmektedir. Akrep Dolunay'ın da kazalar, ailevi sorunlarda artış , ilişkilerde bitiş,işten çıkarılma ekonominin çöküşü ile karşı karşıya kalmamız olası.Banka sistemlerde ani sorunlar, borsa da düşüş aniden yaşanılan ekonomik çöküş ile altın ,dolar ve faiz oranlarında zirveyi gör...

23 Nisan 2020 Boğa Yeni Ayın Etkileri

"Su kadar sakin ve esnek ol! Dünyada hiçbir şey bu kadar yumuşak ve ince değildir .Fakat büyük kayalar gibi sert ve sabit şeyleri hiçbir şey su kadar iyi bir şekilde eritip parçalayamaz "Lao TseTam da bu söz 23 Nisan 2020 Boğa Yeni Ay'ın Etkileri için bir söz. Bu yeni ay itibariyle zorlanacağımız , mücadele , hak ve istekler için savaş vereceğimiz bir zorlu ikinci dönemin içine giriyor olacağız. Özellikle bayanların , annelerin verebilecek ani karara karşı mücadele , hak arayışı mücadele içerisinde kendilerini bulabilirler.Gasp veya kadın cinayetleri haberlerine tanık olabiliriz. Umarım bu süreçte okulların açılma kararı ile anne ve ebeveynler karşı karşıya kalmaz.Özellikle belirsizliğin her konu d...