herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Bilince Yolculuk Sarkaç Şema Kartları

Türkiye 'de ilk Dowsing Kart Sistemini yani Sarkaç Şema Kartlarını sizlerin beğenisine sunuyorum.Bilince Yolculuk Sarkaç Şema Kartları sarkaç kullanma verimliliğinizi arttırabilmek ve sarkaç kullanımın sadece evet veya hayır soruları ile sınırlı olmadığını sizlere göstermeyi hedeflediğim için hayata geçirdim.Bilince Sarkaç Şema Kartları ile ezberleri bozuyorum ve tam anlamı ile sarkaç kullanımında nasıl harikalar yaratabileceğinizin dünyasını sizlere sunuyorum.

Kişisel gelişimci kimliğimin yanı sıra 10 senelik bir grafik tasarımcı olma şansına sahibim.

Yolum radyelist diğer herkesin adlandırdığı sarkaç kullanımı ile birleşince önce kendim için tasarladığım kartları kullanmaya ve sevdiklerim üzerinde denemeler yapa...

Sarkaç Şema Kartları Nedir

Sarkaç Şema Kartları sarkaç kullanma verimliliğinizi arttırabilmek ve sarkaç kullanımınızın sadece evet veya hayır soruları ile sınırlı olmadığını sizlere kolaylaştıran grafiker tablo sistemidir.

Sizlere kişileri kolaylıkla imgeleme fırsatı yanı sıra doğru soru sorma tekniği ile yüksek benliğinizin sorduğunuz her sorunun cevabı kolaylıkla alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sarkaç şema kartları  ile saklı kalmış duygu , düşünce ve korkularınızı tespit etme üzerine kurulu olan Nlp  Teknikleri sistemi ile kurulmuştur.

Kendinizin , danışanlarınızın veya sevdiklerinizin uzak veya yakın olmaksızın sorunlarını tespit etme , ileri bakım sağlama , kişileri sadece imgeleyerek tüm beden de blokajlarını arındırma , şifalandırma ve dengeleme imkanına kola...