herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Genç Kızlarımız Evlerini Terk Etmesin

Eklenme Tarihi : 18.11.2012 23:30:32

Genç kızlığa adım atarken damarlarınızda dolaşan kızlı kan ve güzelliğiniz karşında sizlerde şaşırıyorsunuz.
Bir de bu kadar paylaşım sitelerinde arkadaşlık bu kadar kolay olunca, genç kızlarımızda duydukları her şeye inanmak istiyor ve sevginin gücünün her engelli aşabileceğini düşünüyor. Çünkü kurduğu hayal dünyası o kadar muazzam sevgi dolu ve tertemiz ki aksi onun için düşünülemez.
Oysa şuan yaşadığımı sevgi, aşk ve birliktelikler maalesef sizin hayal ettiğiniz gibi değil. Kolay seven, kolay sevgiyi harcayan bir sevgi zamanındayız.
İster istemez değişen yaşam koşulları ve teknoloji hızıyla beraber ebe yenler de çocuklarını korumak ve hiçbir zarar almadan büyümesini sağlamak istiyor. Sizleri sıkan kurallar tamimiyle sizleri yanlış arkadaşlıktan, boşa geçirecek zamanlardan ve tuzaklardan korumak için koyulmaktadır.
Sizler ailenizin baskısından veya sevgiliniz uğruna evlerinizi terk etmeyin. Her ne uğruna kaçarsanız kaçın sonunda pişamanlık ve hüsran olacaktır. Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak tam anlamıyla budur.
Kaçtığınız yer veya mekân sizin haklarınıza daha çok tecavüz edecek ve sizi bataklıktan bataklığa sürükleyecek bir yer olacaktır.
Sevgi uğruna ise size dönüşümü işkence, dayak, tecavüz ve özgürlük haklarınızın geri dönüşümü olacaktır.
Hiçbir kimse sizin uğruna göze aldığınız kadar size sevgi ve önem vermeyecektir. Onun için genç kızlarımız evlerinden her ne uğruna olursa olsun evden kaçmayı göze almasın…
Hayatın zorluklarını yaşayıp görmeniz için daha çok erken…