herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

İlişki Olumlaması

Eklenme Tarihi : 05.05.2012 21:57:13

"Sevgiyi elde etmek için. içinizi onunla öyle bir doldurun ki;sevgiyi çeken bir mıknatıs olun.” Charles Haanel

İlişkinizin olumsuzluklarını başkalarıyla yakınmayın çünkü yakındıklarınız size fazlasıyla geri geliyor. Ben bunu gerçekten çok denedim ve çok doğru. Ve ilişkinize karşı üçüncü şahıs olarak olumsuzlukları dinlemek ve anlatmak var olan ilişkinizden daha çok çabuk soğumanıza neden oluyor.

"Bir ilişkiyi yürütebilmek için, o ilişkinin diğer olumlu tarafını düşünün ve takdir ettiğiniz noktalarına odaklanın, iste onlar size çoğalarak geri gelecektir."  Marci Shimoff

Bir sevgi dolu ilişki için özetle:

Bir ilişkiyi kendinize çekmek istediğinizde, düşünceleriniz,davranışlarınız ve yaşadığınız mekanın bu arzunuzla çelişmediğinden emin olun. Kendinizden siz sorulusunuzdur. Önce kendinizi donatmadığınız,sürece,başkalarına verecek bir şeyiniz olmaz. Kendinizi sevip sayın. Sizi sevip sayacak insanları kendinize çekmenizin yolu budur. Kendinizi kötü hissettiğinizde, sevginin size ulaşmasını engellemekle kalmıyor, size kendinizi kötü hissettirecek insanları ve durumları da daha fazla kendinize çekiyorsunuz. Kendinize beğendiğiniz özelliklerinize odaklandığınızda, çekim yasası sizinle ilgili bu güzellikleri size artırarak geri gönderecektir.