herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Kilo vermenin Kolay Mora-Terapi

Eklenme Tarihi : 06.05.2012 00:32:28

Bir numaralı sanık Karbonhidratlar Karbonhidratlar (ekmek, makarna, Hamur işleri, Pilav vb.)aslında bizim normal yeme alışkınlıklarımız içinde gerekli bir yer tutar. Ancak yediğimiz karbonhidratların yapısı bundan 20 yıl öncesinde oranda değişmiş durumda.

Artık çoğu şey gibi karbonhidratları da fazlasıyla rafine ve saf olarak kullanıyoruz ve bu yüzden de şişmanlık artık bir salgın. Saflaştırılmış karbondiratlar doğal yapısı bozularak tüm lif içeriği alınmış olduğu için, kana çok hızlı karışıp insilün dengesini altüst ederler. Bu grubun bir ucunda beyaz un, nişasta vb. diğer ucunda şeker vardır. Bu gıdalar hormon dengemizi bozar ve buna bağlı olarak vücudumuzu yağlandırır.

Ya diğer gıdalar Bazı kişilerde düşkünlük etlerde ya da yoğurt-peynir gibi süt ürünlerine karşıda olabilir. Bazen ise çerezlere, tuza, kahve ya da çaya karşı da görülebilir.

Mora –terapihiç duydunuz mu?

Mora-terapi duygusal bir sıkıntı seansların sonrasında yaşanmaz, aksine stresin azaldığını ve duygusal olarak daha iyi hissedildiği görülmektedir.

Peki kaç seans gelmek gerekir?

Mora-Terapi haftada 2 kez olacak şekilde 4 kez uygulanır. Bu kürün sonrasında ise eğer gerek varsa, kilo aldıran başka gıda grupları üzerinde “ silme” seansları önerilir.

Mora-Terapi ile yapılan karbonhidrat detoksu sırasında 15 gün süren özel bir diyet uygulamanız gerekir.

Mora-Terapist

Servet Çetin

http://uzmanlarterapi.com