herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Neden Bebek Berberi

Eklenme Tarihi : 08.05.2012 22:34:33

Geçen Cuma günü oğlumun saçlarını tıraş yaptırmak için Bebek berberi. com’a Ali Bey ‘i ziyaret ettik. Zaten kendisini daha önceden tanıyordum; fakat kendisine iş yeri açtıktan sonra ihtiyaç duymadığımız için gitmedik. Çünkü oğlumun saçlarını uzatmıştık.
Kapıdan içeri girdiğimde o renk alıcı renkler ve çocuklar için düşünülmüş her ince detaya gözlerim hemen takıldı. Şirin çok tatlı ve çocukların ilgisini çekecek her türlü oyuncak, TV, araba gibi dekora sahip bir işyer.
 Ali bey’le yaptığımız uzun sohbetler doğrultusunda mesleğinin 12 seneye dayandığını, bu sabrının da çocukları çok sevmeden ileri geldiğini hem söyledi hem de davranışlarıyla belli etti. Ali bey benim kapıdan çıkana kadar aslında kim olduğum hakkında bilgi sahibi zaten değildi. Küçük bir çocuğun saçını kesmek gerçekten sabır ve tecrübe gerektiren kavram. Çünkü devamlı hareket halinde, ağlayan ve saçını kesilmesini red eden çocuklarla zamanı geçiyor. İnanılmaz hijyen önem verilen bir işyeri..
Burada benim önemli verdiğim noktalardan bir tanesi kesinlikle kendi veya yetişkin şahıslara kullanılmaması ve son derece müşteri hizmetin memnun edici olmasıydı.
Ben zaten siteme hizmetinden memnun kalmadığım hiçbir şeyi sizlere tavsiye etmiyorum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.